Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Mike nie

Numer telefonu : 8613713851846

WhatsApp : +8613713851846

Free call

Coroczne działania na rzecz rozwoju zewnętrznego 2019

December 26, 2019

najnowsze wiadomości o firmie Coroczne działania na rzecz rozwoju zewnętrznego 2019
Roczna oferta rozwojowa na 2019 r

21 grudnia 2019 r. Pomyślnie zakończyły się cztery partie Działań na rzecz Rozwoju Ogrodu organizowanych przez firmę.

Treść tego szkolenia Ourdoor obejmowała rozgrzewające mini-gry, duże footboardy, Pearl Travel i wiele innych projektów, które zostały zaprojektowane w celu przetestowania wytrzymałości, współpracy i solidarności pracowników.

Kolekcja zespołu

Rozgrzać się

Po rozgrzewających mini-grach entuzjazm wszystkich wzrósł. Szkolenie, od zorganizowania nowego zespołu po wybór kapitana, nazwy drużyny i hasła, wymagające od wszystkich zapoznania się z członkami zespołu w jak najkrótszym czasie, wskazało, że całego procesu nie można oddzielić od zbiorowej mądrości i władzy. Lider żółtego zespołu, Sun Xiaoling, zawsze zachęcał członków drużyny po każdej grze projektowej, aby pracownicy czuli ciepło zespołu, wzajemne zaufanie i stymulowali zbiorowy honor każdego członka oraz pewność siebie każdego członka drużyny.

Wybory kapitana

Duże podnóżki

Pearl Travel

„Nie ma idealnej osoby, tylko idealny zespół”. W końcowej sesji przemówienia wszyscy entuzjastycznie przemawiali. Tian Miaomiao z Departamentu Finansów powiedziała, że ​​wiele się nauczyła poprzez szkolenia i zastosuje je później w swojej pracy. Shi Jin, który pracował tutaj w zespole R&D od dziewięciu lat, wygłosił cudowne przemówienie, że był bardzo wdzięczny firmie i zespołowi za stworzenie własnej wartości na tej platformie. Jest także ośmiu pracowników z różnych działów, takich jak Dział Jakości, Dział Produkcji, Dział Planowania, Dział Sprzedaży itp., Wszyscy entuzjastycznie przemawiali, aby wyrazić swoje wewnętrzne zrozumienie.

Udostępnianie i podsumowanie

Dzięki temu szkoleniu na zewnątrz pracownicy głęboko odczuli znaczenie współpracy i komunikacji, które stanowiły dobry fundament dla przyszłej pracy. Koledzy uczyli się w ćwiczeniach praktycznych, zmieniali się w uczeniu się przez doświadczenie, wiele skorzystali i mieli więcej wglądu w życie. Po doświadczeniu radości z powodzenia, jaką daje poświęcenie, współpraca i odwaga, wszyscy głęboko odczuli istotę „odpowiedzialności, współpracy i pewności siebie” oraz wszystkich obowiązków przyjętych jako członek zespołu.

Mistrz

Co więcej, zawsze jesteśmy pod intensywną pracą i presją, zbliżamy się do natury, oddychamy świeżym powietrzem i kąpiemy się w ciepłym, zimowym słońcu bardzo by nam pomogli poprawić wydajność pracy, zmobilizować entuzjazm i entuzjazm w pracy oraz zapewnić solidne podstawy humanistyczna konstrukcja firmy i zrównoważony rozwój.

Zdjęcie grupowe

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

mike.nie@xinhaixun.com
+8613713851846
13713851846
aslannie
8613713851846