Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : changlong

Numer telefonu : +86 13418513564

Free call

8-kanałowy układ optyczny o wysokim powrocie strat dla urządzeń PLC / rozgałęźników

Minimalne zamówienie : 10SZT. Czas dostawy : 5-8 dni roboczych
Zasady płatności : L/C, T/T
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny Nazwa handlowa: Seacent
Orzecznictwo: ISO9001,ROHS Numer modelu: Fibre Array-8CH

Szczegóły informacji

Kolor: Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy, biały, czerwony, czarny, żółty, fioletowy, różowy, zielon materiał: Szkło kwarcowe, borokrzemian, krzem
Kąt polerowania (°): 0, + 8, -8 (± 0,3) Rodzaj złącza: SC / FC / LC-APC / UPC, LC, ST, FC, TOSLINK
pakowania: Pudełko wewnętrzne i karton eksportowy, torebka foliowa aplikacji: ODF, rozdzielnica światłowodowa, sieć FTTH, telekomunikacja
High Light:

układ światłowodowy

,

układ światłowodowy

opis produktu

8-kanałowy układ światłowodów o kącie 0 lub 8 stopni
Opis:

Oferujemy wysokiej jakości układy włókien wykonane z kwarcu, pyreksu lub krzemu z płaską lub kątową polerowaną powierzchnią czołową. Produkty te cechują się wysoką dokładnością skoku, do 64 kanałów, wysoką niezawodnością i niskim kosztem. Zapewniamy również niestandardowe projekty dla określonych zastosowań.

Cechy:

Niska strata wtrąceniowa

Wysoka strata zwrotu

Szeroka temperatura pracy

Wysoka stabilność i niezawodność

Wysoka dokładność położenia rdzenia włókna

Aplikacje:

Urządzenia PLC

Rozgałęźniki

AWG

Łącznik

Aktywne / pasywne urządzenie światłowodowe

Specyfikacja:
Pozycja Parametr
Materiał Szkło kwarcowe, borokrzemian, krzem
Liczba kanałów 1CH ~ 128CH
Odległość rdzenia / tolerancja (μm) 250, 127 / 0,7
Długość włókna (m) 2,0 ± 0,1
Kąt polerowania (°) 0, + 8, -8 (± 0,3)
Polerowanie płaskości ﹤ 5 frędzli przy 633 nm
Rodzaj włókna SMF-28e lub SMF-28e XB
Temperatura pracy (℃) -40 ~ + 85

Tabela wymiarów płyty podstawy z rowkiem V:

L. W. H. X Y kompleksowy błąd
rodzaj rozmiar wspólna różnica rozmiar wspólna różnica rozmiar wspólna różnica rozmiar wspólna różnica różnica wysokości rdzenia R = √ x2 + y2
2CH 250 10 ± 0,3 2.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,25 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
4CH 250 10 ± 0,3 2.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,25 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
8CH 250 10 ± 0,3 3.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,25 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
8CH 127 10 ± 0,3 2.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
16CH 127 10 ± 0,3 3.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
32CH 127 10 ± 0,3 5.7 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
48CH 127 12 ± 0,3 7.8 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
64CH 127 12 ± 0,3 9,8 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
96CH 127 12 ± 0,3 16 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
128CH 127 12 ± 0,3 20 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 0,1

Informacje dotyczące zamawiania:

Numer produktu Rodzaj włókna Długość włókna
01 = 1 kanał
02 = 2CH
03 = 4CH
04 = 8CH
05 = 12 kanałów
06 = 16 kanałów
07 = 24CH
08 = 32CH
09 = 48 kanałów
10 = 64CH
11 = 96CH
12 = 128CH
1 = G657A1
2 = G657A2
3 = G652D
4 = G652B
0 = 0,5 mln
1 = 1,0 mln
2 = 1,5 mln
3 = 2,0 mln
4 = 2,5 mln
S = Dostosowane

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

chonglong.xu@xinhaixun.com
+8613418513564