Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : changlong

Numer telefonu : +86 13418513564

Free call

Wytrzymały 96-kanałowy układ światłowodowy o niskiej stratności dla rozdzielaczy PLC

Minimalne zamówienie : 10SZT. Czas dostawy : 5-8 dni roboczych
Zasady płatności : L/C, T/T
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny Nazwa handlowa: Seacent
Orzecznictwo: ISO9001,ROHS Numer modelu: Fibre Array-96CH

Szczegóły informacji

kolor: Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy, biały, czerwony, czarny, żółty, fioletowy, różowy, zielon Materiał: Szkło kwarcowe, borokrzemian, krzem
Kąt polerowania (°): 0, + 8, -8 (± 0,3) Rodzaj złącza: SC / FC / LC-APC / UPC, LC, ST, FC, TOSLINK
Polerka do okuć: PC, UPC, APC uszczelka: Pudełko wewnętrzne i karton eksportowy, torebka foliowa
Podanie: Sieć FTTX Imię: Macierz światłowodowa
High Light:

macierz światłowodowa plc

,

macierz światłowodowa

opis produktu

96-kanałowy materiał krzemowy w układzie CH Odległość rdzenia 250, 127 / 0,7
Opis:

Dostarczamy wysokiej jakości matrycę światłowodową, aby sprostać różnym wymaganiom klientów, charakteryzując się niską tłumiennością wtrąceniową, wysoką stratą powrotną i kompaktowym wymiarem.

Macierze Fibre są wytwarzane z bardzo precyzyjnym podłożem z rowkiem V w unikalnym procesie montażu / polerowania Browave, aby uzyskać doskonałą dokładność położenia rdzenia włókna i doskonałą jakość polerowanej powierzchni.

Dane techniczne:

Pozycja Parametr
Liczba kanałów 1CH ~ 128CH
Materiał Szkło kwarcowe, borokrzemian, krzem
Odległość rdzenia / tolerancja (μm) 250, 127 / 0,7
Długość włókna (m) 2,0 ± 0,1
Kąt polerowania (°) 0, + 8, -8 (± 0,3)
Polerowanie płaskości ﹤ 5 frędzli przy 633 nm
Rodzaj włókna SMF-28e lub SMF-28e XB
Temperatura pracy (℃) -40 ~ 85

Tabela wymiarów płyty podstawy z rowkiem V:

L. W. H. X Y kompleksowy błąd
rodzaj rozmiar wspólna różnica rozmiar wspólna różnica rozmiar wspólna różnica rozmiar wspólna różnica różnica wysokości rdzenia R = √ x2 + y2
2CH 250 10 ± 0,3 2.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,25 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
4CH 250 10 ± 0,3 2.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,25 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
8CH 250 10 ± 0,3 3.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,25 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
8CH 127 10 ± 0,3 2.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
16CH 127 10 ± 0,3 3.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
32CH 127 10 ± 0,3 5.7 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
48CH 127 12 ± 0,3 7.8 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
64CH 127 12 ± 0,3 9,8 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
96CH 127 12 ± 0,3 16 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 < 0,1
128CH 127 12 ± 0,3 20 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤ 0,0005 ≤0,001 0,1

Aplikacje:

MEM

Układ soczewek / kolimatorów

Urządzenia PLC: PLC Splitter, AWG

Zintegrowane komponenty aktywne / pasywne

Moduły mikrooptyczne

Zmienne tłumiki optyczne

Informacje dotyczące zamawiania:
Numer produktu Rodzaj włókna Długość włókna
01 = 1 kanał
02 = 2CH
03 = 4CH
04 = 8CH
05 = 12 kanałów
06 = 16 kanałów
07 = 24CH
08 = 32CH
09 = 48 kanałów
10 = 64CH
11 = 96CH
12 = 128CH
1 = G657A1
2 = G657A2
3 = G652D
4 = G652B
0 = 0,5 mln
1 = 1,0 mln
2 = 1,5 mln
3 = 2,0 mln
4 = 2,5 mln
S = Dostosowane

Przewaga biznesowa

Usługa:

(1) Doświadczenie w obsłudze dużych klientów przez ponad 8 lat

(2) Niezależnie dostarczaj klientom rozwiązania dotyczące produktów i opakowań

(3) Mają silnych partnerów strategicznych

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

chonglong.xu@xinhaixun.com
+8613418513564