Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : changlong

Numer telefonu : +86 13418513564

Free call

Patchcord światłowodowy UPC, jednomodowy mostek Simplex SC To SC Fibre Jumper

Minimalne zamówienie : 1 szt. Cena : USD 0.57~0.85 per piece
Możliwość Supply : 150 000 sztuk
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny Nazwa handlowa: Seacent
Orzecznictwo: ISO9001,ROHS Numer modelu: Pojedynczy tryb jednostronny

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy Włókna typu: SM lub MM
Rodzaj złącza: ST SC LC FC Długość: 1m 2m 3m lub niestandardowe
materiał: PVC / LSZH Liczba włókien: Simplex lub Duplex
Tuleja czołowa: UPC, APC aplikacji: FTTH / Urządzenia testowe / TV / LAN / Urządzenia telekomunikacyjne
element: patchcord światłowodowy Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką
High Light:

patchcord światłowodowy

,

patchcord optyczny

opis produktu

Patchcord światłowodowy jednomodowy Simplex SC do SC do telekomunikacji

Szybkie Szczegóły:

  • Precyzyjne złącze
  • Dostosowana długość
  • Doskonałe właściwości mechaniczne
  • Mała utrata wtrącenia
  • Dobra trwałość i wymienność
  • Certyfikowany przez Telcordia GR.1209 i GR.1221
  • Spełniają standardy ROHS

Cechy:

  • Mała strata wtrąceniowa Wysoka strata powrotu
  • Doskonała wytrzymałość mechaniczna
  • Wysoka wiarygodność i stabilność
  • Dobra w powtarzalności i wymienności

Aplikacje:

  • Sieć telekomunikacyjna
  • Fibre Broad Band Network
  • System telewizji kablowej
  • System LAN i WAN
  • FTTP

Parametr techniczny:

FC, SC, LC ST, MU MTRJ
SM MM SM MM SM MM
parametr UPC APC UPC APC UPC APC UPC APC UPC APC UPC APC
Długość fali roboczej (nm) 1310,1550 850,1300 1310,1550 850,1300 1310,1550 850,1300
Rodzaj włókna G657A1 lub niestandardowe
Strata wtrąceniowa (dB) ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3
Strata powrotu (dB) ≥55 ≥60 ≥35 ≥35 ≥50 ≥50 ≥35 ≥35 ≥50 ≥50 ≥35 ≥35
Powtarzalność (dB) ≤0,1
Zamienność (dB) ≤0,2
Liczba wtyczek (częstotliwość) ≥1000
Wytrzymałość na rozciąganie (N) ≥70
Trwałość (dB) ≤0,2
Temperatura pracy (° C) -40 ℃ - 85 ℃
Temperatura przechowywania (° C) -40 ℃ - 85 ℃

Parametry techniczne tulei:

opis Tryb pojedyńczy Tryb Multi
długość (10,50 ± 0,05) nm (10,50 ± 0,01) nm
Średnica zewnętrzna (2,4990 ± 0,005) nm (2,4990 ± 0,001) nm
średnica wewnętrzna (0,125 ± 0,001) nm (0,126 ± 0,129) nm
Koncentryczność ≤1,0 ≤4,0

Informacje dotyczące zamawiania:

Złącze

rodzaj

Obudowa

kolor

Błonnik

rodzaj

Kabel

średnica

Błonnik

długość

Rodzaj kabla Materiał obudowy

1 = FC / APC

2 = FC / UPC

3 = SC / APC

4 = SC / UPC

5 = LC / APC

6 = LC / UPC

7 = ST

8 = Dostosowane

1 = żółty

2 = pomarańczowy

3 = Aqua niebieski

S = Dostosowane

1 = SM9 / 125 G652D

2 = SM9 / 125 G657A

3 = MM50 / 125 OM3

4 = MM62,5 / 125 OM1

S = Dostosowane

1 = 0,9 mm

2 = 2,0 mm

3 = 3,0 mm

0 = 0,5 m

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

S = Dostosowane

1 = pojedynczy rdzeń

2 = Podwójny rdzeń

3 = wodoodporny

4 = gałąź

5 = Z włóknem

6 = Pakiet

1 = PCW

2 = LSZH

3 = OFNR

Przewaga biznesowa

Technologia:

(1) Zawodowo zajmuje się produkcją precyzyjnych opakowań urządzeń optycznych od 15 lat

(2) 15 lat zespołu technicznego

(3) Posiadają własną podstawową technologię

O nas

Shenzhen Seacent Photonics Co., Ltd. jest firmą z branży komunikacji optycznej założoną w 2011 roku. Siedziba firmy znajduje się w Shenzhen w Chinach, a jej spółka zależna znajduje się w Hunan w Chinach. Obecnie zatrudnia około 400 osób i ma powierzchnię około 4000 metrów kwadratowych. Koncentrując się na szybkiej komunikacji optycznej od 10 lat, kierujemy się koncepcją jakości jako rdzeniem i kierujemy się innowacjami technologicznymi i jesteśmy zobowiązani do dostarczania kompleksowych rozwiązań dla centrów danych, przedsiębiorstw i operatorów.

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

chonglong.xu@xinhaixun.com
+8613418513564