Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : changlong

Numer telefonu : +86 13418513564

Free call

High Isolation Cwdm Demux, 16 Channel Mux / Demux 1270 ~ 1610nm Długość fali

Minimalne zamówienie : 1 szt. Czas dostawy : 5-8 dni roboczych
Zasady płatności : L/C, T/T
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny Nazwa handlowa: Seacent
Orzecznictwo: ISO9001,ROHS Numer modelu: Wkładka CWDM typ 16ch multiplekser / demultiplekser

Szczegóły informacji

Włókna typu: SMF-28e, SMF-28e lub klient, SM, Dual Fibre Orzecznictwo: CE RoHS FCC,ISO9001
Temperatura pracy: -20 ~ 70 ℃ Gwarancja: 3 lata
Złącze: LC / UPC, SC / LC Długość fali: 1270 ~ 1610 nm
High Light:

pasywny cwdm

,

multiplekser z grubym podziałem długości fali

opis produktu

High Isolation Cwdm Demux, 16 Channel Mux / Demux 1270 ~ 1610nm Długość fali
Opis:
CWDM wykorzystuje multipleksery optyczne do ponownego wykorzystywania różnych długości fali światła w jednym włóknie do przesyłania sygnałów.
Na końcu odbiorczym łącza zmiksowany sygnał jest rozkładany na sygnały we włóknie za pomocą demultipleksera optycznego.
Różne długości fal są podłączone do odpowiedniego sprzętu odbiorczego.
Urządzenie ma szerokopasmowe pasmo i wysoką izolację, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy z niedrogimi, niechłodzonymi laserami.

Parametry techniczne

Parametr 4CH 6CH 8CH
Długość fali środkowej (nm) ITU lub ITU + 1 (konfigurowalna długość fali początkowej)
cechy produktu Mux lubDemux lub Mux & Demux
Długość fali kanału (nm) 1270 ~ 1610
Środkowa dokładność długości fali (nm) ± 0,5
Skok kanału (nm) 20
Pasmo kanału (przepustowość @ -0,5 dB (nm) > 14
Strata wtrąceniowa (dB) ≤1,4 ≤2,6 ≤3,0
Jednorodność kanału (dB) ≤0,5 ≤0,5 ≤0,5
Tętnienie kanału (dB) 0,3
Izolacja (dB) w sąsiedztwie > 30 > 30 > 30
Izolacja (dB) Brak przylegania > 40 > 40 > 40
Strata zależna od polaryzacji (dB) <0,2
Dyspersja w trybie polaryzacji (PS) <0,1
Kierunkowość (dB) > 50
Strata powrotna (dB) > 45
Rodzaj złącza Określony klient LC / APCOr
Moc maksymalna (mW) 500
Temperatura pracy (℃) -20 ~ 70
Temperatura przechowywania (℃) -40 ~ 85
Rodzaj opakowania (mm) LGX, Box, rack lub określone przez klienta
Rozmiar paczki (mm) LGX: 201x256x44 lub 155x100x29
Pudełko: 100 x 80 x 10 lub 120 x 80 x 18 lub 141 x 120 x 28
Stojak: 1U: 484x260x44 lub 2U: 482x260x88

Cechy :
Mała utrata wtrącenia
Wysoka izolacja
Low PDL
Kompaktowa konstrukcja
Dobra spójność między kanałami
Szeroka robocza długość fali: 1270-1610 nm
Szeroka temperatura pracy: -20 ℃ ~ 70 ℃
Wysoka niezawodność i stabilność
Podanie
System CWDM
Sieć PON
Łańcuch kablowy

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

chonglong.xu@xinhaixun.com
+8613418513564