Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : changlong

Numer telefonu : +86 13418513564

Free call

3-letnia gwarancja Gołe urządzenie CWDM Mux Demux Niska polaryzacja Zależna strata

Minimalne zamówienie : 1 szt. Czas dostawy : 5-8 dni roboczych
Zasady płatności : L/C, T/T
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny Nazwa handlowa: Seacent
Orzecznictwo: ISO9001,ROHS Numer modelu: Nagie urządzenie CWDM

Szczegóły informacji

Włókna typu: SMF-28e, SMF-28e lub klient, SM, Dual Fibre Orzecznictwo: CE RoHS FCC,ISO9001
typu: nagie urządzenie Długość fali: 1270 ~ 1610 nm
Gwarancja: 3 lata Temperatura pracy: -20 ~ 70 ℃
High Light:

pasywny cwdm

,

multiplekser z grubym podziałem długości fali

opis produktu

Gołe urządzenie CWDM 1270 ~ 1610nm Długość fali niskiej straty wtrąceniowej

Opis:
Moduły Mux i DeMux z gruboziarnistym podziałem fali (CWDM) oparte są na unikalnej technologii, która zapewnia wysokiej jakości urządzenie CWDM
z wysoką izolacją kanału, niską stratą zależną od polaryzacji, płaskim i szerokopasmowym pasmem oraz stabilną wydajnością środowiskową.
Produkty nie zawierają żywic epoksydowych na ścieżce optycznej i są zgodne z RoHS 6/6.
Cechy:
Niska polaryzacja zależna od strat
Ścieżka optyczna bez żywic epoksydowych
Wyjątkowo stabilny i niezawodny
Zgodny z Telcordia GR-1221
Na bazie filtra cienkowarstwowego
Zgodny z RoHS 6/6
Niska strata wtrąceniowa
Wysoka izolacja kanału
Płaski i szeroki pasmo
Aplikacje:
Sieci korporacyjne
Systemy CWDM
Metro / sieć dostępu
Łącza światłowodowe CATV
Parametry techniczne
Parametr Jednostka 4 8 16 18
Długość fali roboczej nm 1260-1640 lub 1460-1640
Odstępy między kanałami nm 20
Przepustowość nm λ ± 6,5
Długość fali środkowej nm 1271,1291, ............. 1591,1611
Utrata wstawienia portu CWDM dB ≤1,0 (prem) ≤1,5 (prem) ≤2,4 (prem) ≤3,0 (prem)
dB ≤ 1,2 (standardowe) ≤2,2 (standardowe) ≤3,2 (standardowe) ≤3,4 (standardowe)
Pasmo WDL dB ≤0,50
Izolacja sąsiedniego kanału dB > 30
Nieprzylegająca izolacja kanału dB > 45
Strata zależna od polaryzacji dB <0,2
Optyczna strata powrotu dB > 50
Kierunkowość dB > 55
Obsługa mocy optycznej mW <500
Zakres temperatur optycznych ° C -40 ~ 85
Zakres temperatur przechowywania ° C -40 ~ 85
Rodzaj włókna Światłowód jednomodowy zgodny z ITU G657A2.G657B2 i G65D
Kurtka z włókna 900㎛ Tight Buffer
Długość włókna m 1,0 + 0,1
Uwagi:
Wszystkie specyfikacje nie zawierają złącz światłowodowych
Inny rozmiar paczki dostępny na życzenie

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

chonglong.xu@xinhaixun.com
+8613418513564