Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : changlong

Numer telefonu : +86 13418513564

Free call

Matryca światłowodowa 24 CH z bardzo precyzyjnym podłożem w kształcie litery V

Minimalne zamówienie : 10SZT. Czas dostawy : 5-7 dni roboczych
Zasady płatności : L/C, T/T
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny Nazwa handlowa: Seacent
Orzecznictwo: ISO9001,ROHS Numer modelu: Fiber Array-24Channel

Szczegóły informacji

Materiał: Szkło kwarcowe, borokrzemian, krzem Kąt polerowania (°): 0, + 8, -8 (± 0,3)
Rodzaj złącza: SC / FC / LC-APC / UPC, LC, ST, FC, TOSLINK Polerka do okuć: PC, UPC, APC
uszczelka: Pudełko wewnętrzne i karton eksportowy, torebka foliowa Rodzaj włókna: 2,0 mm, G657A lub G652,0.9 mm, SMF-28e, PM980
Podanie: ODF, skrzynka rozdzielcza światłowodów, sieć FTTH, FDT, telekomunikacja
High Light:

macierz światłowodowa plc

,

macierz światłowodowa

opis produktu

Matryca światłowodowa 24 CH z precyzyjnym podłożem z rowkami w kształcie litery V.
 
Opis:

Siatki światłowodowe Seacent są wytwarzane z wysoce precyzyjnego podłoża z rowkami w kształcie litery V w unikalnym procesie montażu / polerowania Browave, aby uzyskać doskonałą dokładność położenia rdzenia włókna i doskonałą jakość polerowanej powierzchni.Obokzapewnia wysokiej jakości matrycę światłowodową spełniającą różnorodne wymagania klientów, charakteryzującą się niskimi stratami wtrąceniowymi, dużymi stratami odbiciowymi i kompaktowymi wymiarami.

 

Specyfikacje:

Przedmiotów Parametry
Liczba kanałów 1CH ~ 128CH
Materiał Szkło kwarcowe, borokrzemian, krzem
Odległość rdzenia / tolerancja (μm) 250, 127 / 0,7
Długość włókna (m) 0,5 m, 1 m, 1,5 m, 2,0 m lub niestandardowe
Kąt polerowania (°) 0, + 8, -8 (± 0,3)
Płaskość polerowania ﹤ 5 frędzli @ 633nm
Rodzaj włókna SMF-28e lub SMF-28e XB, G657A2, G652B3
Temperatura pracy (℃) -40 ~ 85

 

  L W. H. X Y kompleksowy błąd
rodzaj rozmiar wspólna różnica rozmiar wspólna różnica rozmiar wspólna różnica rozmiar wspólna różnica różnica wysokości rdzenia R = √ x2 + y2
2CH 250 10 ± 0,3 2.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,25 ≤0,0005 ≤0,001 < 0,1
4CH 250 10 ± 0,3 2.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,25 ≤0,0005 ≤0,001 < 0,1
8CH 250 10 ± 0,3 3.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,25 ≤0,0005 ≤0,001 < 0,1
8CH 127 10 ± 0,3 2.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤0,0005 ≤0,001 < 0,1
16CH 127 10 ± 0,3 3.5 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤0,0005 ≤0,001 < 0,1
32CH 127 10 ± 0,3 5.7 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤0,0005 ≤0,001 < 0,1
48CH 127 12 ± 0,3 7.8 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤0,0005 ≤0,001 < 0,1
64CH 127 12 ± 0,3 9.8 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤0,0005 ≤0,001 < 0,1
96CH 127 12 ± 0,3 16 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤0,0005 ≤0,001 < 0,1
128CH 127 12 ± 0,3 20 ± 0,05 2.5 ± 0,05 0,127 ≤0,0005 ≤0,001 0,1

 

Aplikacje:

1. MEM

2. Urządzenia PLC: Splitter PLC, AWG

3. Zintegrowane komponenty aktywne / pasywne

4. Moduły mikrooptyczne

5. Zmienne tłumiki optyczne

6. Zestaw soczewek / kolimatorów

 
Informacje dotyczące zamawiania:
Numer produktu Rodzaj włókna Długość włókna
01 = 1CH
02 = 2CH
03 = 4CH
04 = 8CH
05 = 12CH
06 = 16CH
07 = 24CH
08 = 32CH
09 = 48CH
10 = 64CH
11 = 96CH
12 = 128 kanałów
1 = G657A1
2 = G657A2
3 = G652D
4 = G652B
0 = 0,5 M.
1 = 1,0 M.
2 = 1,5 mln
3 = 2,0 M.
4 = 2,5 mln
S =Dostosowane

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

silvie@xinhaixun.com
+8613418513564